Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Ochrana proti holubům + čištění

Praha a Středočeský kraj

Trápí vás holubi svou přítomností a výkaly? Naše ochrana proti holubům je účinná na 100% (bodce, sítě, hroty). Provádíme též zásahy na úklid holubího trusu. Holubi přenášejí řadu chorob a způsobují svým trusem značné biologické riziko - na vše má Vyklízení Praha řešení! Své služby poskytujeme nejenom v Praze, ale též ve Středočeském kraji.

Ochrana proti holubům

Provádíme instalace ochrany proti holubům - sítě do oken či balkónů, bodce a hroty na parapety, římsy a všude tam, kde se holubi vyskytují. Ať již potřebujete síť na balkon, zamezit přístupu holubů na půdu či instalovat kompletní ochranu proti holubům na celý činžovní dům, vždy Vám podáme pomocnou ruku!

Ochrana proti holubům: 775 327 142

Za léta praxe víme, jak se zbavit holubů nadobro. Realizujeme montáže sítí a hroti proti holubům na špatně dostupná místa jako jsou střechy, římsy, parapety či atria. K výškovým pracem využíváme moderní techniku a postupy.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ochrany proti holubům i ostatní služby
Montáž ochrany proti holubům přesně na dohodnutý termín
Odvoz holubího trusu a následná likvidace
Výškové vybavení pro instalaci ochrany proti holubům
Ochranu proti holubům nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Hroty proti holubům

Námi instalovaný hrotový systém proti holubům je vysoce účinným řešením jak se zbavit holubů. Hroty proti holubům montujeme v blízko od sebe a to zamezuje nalétávání a přespávání holubů na římsách, okapech, parapetech či reklamních poutačích. Zmiňované hroty se též terminologický nazývají ostny nebo bodce proti holubům a jsou považovány jako efektivní obrana proti holubům.

Využíváme tyto typu hrotů/bodců:


Sítě proti holubům

Pro otevřené prostory jako jsou balkony, atria či vestavěné zahrady doporučujeme sítě proti holubům. Námi dodávané sítě velmi dobře odolávají rozmarům počasí (děšť, sníh, vítr) a mají dlouhou životnost. Instalovat sitě proti holubům lze jak přímo na fasády, tak na trámy balkonů a mnoho různých konstrukcí.


Čištění / úklid holubího trusu

Holubí trus obsahuje řadu nemocí a jiných zdravotních rizik. Vyklízení Praha disponuje technikou a školeným personálem ke zvládnutí situace sebevětšího rozsahu. Ať již je třeba provést úklid holubího trusu na půdě, balkónu nebo i v několik let nepoužívaných prostorách s velkou mírou zamoření, vždy nalezneme efektivní a cenově příznivé řešení.

Čištění po holubech a likvidace trusu provádíme i pro firmy a veřejné instituce (prostory úřadů, škol, kostelů). Úklid trusu provádíme na celém území města Praha a ve Středočeském kraji.

Více informací dále naleznete na podsekci čištění holubího trusu.

Úklid holubího trusu

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání